Pro poskytování služeb využíváme cookies. Procházením webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací naleznete v Informacích o e-shopu v části Cookies.

INFORMACE

arr3Dárkové poukazyNově jsme pro Vás připravili dárkové poukazy v hodnotě 500 nebo 1000 Kč. Pokud budete mít zájem o... arr3Doprava nad 1500 Kč zdarmaPři nákupu nad 1500 kč je dopravné Českou poštou, Zásilkovnou nebo dopravcem GLS zdarma. Doplatek je... arr3Rychlé odeslání zbožíU zboží, které je uvedeno skladem, odesíláme hned druhý pracovní den po zaplacení. Při volbě platby...

Reklamace | Výměna

 

 

VRÁCENÍ a VÝMĚNA zboží do 14 dnů

 

Do 14 dnů od převzetí máte možnost zboží vrátit nebo vyměnit. Zboží společně s vyplněným formulářem pro výměnu nebo vrácení a účetním dokladem zašlete na adresu: nesmeknese.cz, Piskořova 884, 738 01 Frýdek-Místek. Zboží musí být vráceno kompletní, v původním stavu, nesmí jevit známky opotřebení a používání. Zboží zaslané na dobírku nebude přijato! Peníze za vrácené zboží zašleme na Váš účet do 3 dnů od přijetí zboží určenému k vrácení. Vyměněné zboží zašleme zdarma (platí pro 1. výměnu) zpět na Vaši adresu do 24 hodin od přijetí zboží určenému k výměně. Další výměny jsou zpoplatněny dle aktuálního ceníku dopravy (budeme Vás kontaktovat pro zvolení způsobu dopravy). Pro urychlení procesu vrácení či výměny zboží nám prosím zašlete příslušný formulář také na e-mailovou adresu info@nesmeknese.cz.

 

Formulář pro vrácení zboží

 Fomulář pro výměnu zboží

 

 

REKLAMACE zboží

 

V případě zjištění vady máte právo zboží v průběhu záruční doby reklamovat. Zboží společně s vyplněným formulářem pro reklamaci a účetním dokladem zašlete na adresu: Nesmekne.cz, Piskořova 884, 738 01 Frýdek-Místek. O výsledku reklamace Vás budeme informovat v co nejkratší možné době od přijetí zboží k reklamaci. Pro urychlení procesu vrácení či výměny zboží nám prosím zašlete příslušný formulář také na e-mailovou adresu info@nesmeknese.cz.

 

Formulář pro reklamaci zboží

 

Kategorie produktů

KONTAKTY

www.nesmeknese.cz

Email: info@nesmeknese.cz

Telefon: +420 705 942 857

ZjdmYzlj